památný strom


Kniha návštěv

Datum: 02.06.2018

Vložil: AlbertUning

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is the central portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from other areas with the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some in the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to ensure a healthy prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to select prostate examination one or more times a year.

—————

Datum: 09.07.2016

Vložil: Marie Bílová

Titulek: Obdiv

Po odvysílání pořadu Luďka Munzara Paměť stromů jsem navštívila Vaše stránky a jsem velmi příjemně překvapena. Obdivuji Vaši píli a nadšení! Ráda se k Lípě, alespoň takto na stránkách, vrátím.

—————

Datum: 24.05.2016

Vložil: Josef Burián

Titulek: Poděkování

Za zajímavé a inspirativní stránky.

—————

Datum: 10.02.2015

Vložil: LacoSigmund@seznam.cz

Titulek: Braňme staré stromy!

Moc pěkné stránky, díky ale...
Současnost starým stromům moc nepřeje. Jsou předem stavěny do role jakýchsi zabijáků lidí. Staré stromy i krásné áleje se ani ne v polovině svého věku hromadně kácejí, prý aby nás neohrožovaly na životě. Jakýsi samozvaný dendrolog příjde, poklepe kladívkem po kmeni a místo toho aby strom nechal prořezat, vyřezat jmelí, zakrýt dutiny, tak na něm vysprejuje značku, že se má vykácet. Budeme tímhle způsobem léčit i lidi po čtyřicítce? Jsou přece také za polovinou svého života.
Děkuji Vám, že starou lípu chráníte a nedáte ji, tak jako v Jiráskově Lucerně. Až pojedeme na kole někde poblíž, tak se určitě stavíme. Ladislav a Helena Sigmundovi z Hradčan u Přerova.

—————

Datum: 25.02.2015

Vložil: Petr Dvořáček

Titulek: Re: Braňme staré stromy!

Děkujeme a samozřejmě se stavte

—————

Datum: 05.11.2009

Vložil: Bohumil

Titulek: pozvání

Děkuji za pozvání k zhlédnutí vašich webových stránek, což jsem učinil. Skutečně musí být velmi úchvatné žít v simbióze s takovým obrovským krasavcem. Jako fotograf si dovoluji vznést dotaz, zda bych mohl, až někdy pojedu okolo, pořídit pár snímků? Předem děkuji za váše vyjádření a zvu vás ještě k návštěvě mých dalších webových stránek: https://www.drevo-panorama.webnode.cz

—————

Datum: 05.11.2009

Vložil: PD

Titulek: Re: pozvání

Profesionální fotograf je vždy vítán, protože čekám, že přinese nové a neznámé pohledy. Zejméne v zobrazení vnitřku stromu, kde jsem už párkrát neuspěl a právě spoléhám na vaše znalosti technické fotografie. Navíc v zimě jsou mnohdy záběry neopakovatelné. Na termínu se můžem domluvit přes mail; i teď jsme zde obvykle prodloužený víkend. Těšíme se s ženou na návštěvu.

—————

Datum: 24.02.2009

Vložil: inka

Titulek: jen pár slov..

děkuji za navedení na krásné stránky, které pohladí po duši. Zaujala mne nejen historie rodu, ale i zmínka o nálezech keramiky z minulých století, a nejvíce potěšila informace, že se lípě opět daří.

—————

Datum: 25.02.2009

Vložil: PD

Titulek: Re: jen pár slov..

Děkuji za opravu názvu; mám mnohdy problém u některých provozovatelů stránek se domluvit. Prohlížel jsem si i vaše vynikající stránky o Brně a našel jsem tam reportáž o výbuchu v hotelu Evropa v roce 1933. Můj otec byl tehdy plukovním fotografem v Masarykových kasárnách a kdesi ve spoustě jeho fotografií jsem viděl právě ten zdevastovaný hotel. Pokud to najdu, tak pošlu. Těch fotek z Brna první republiky je tam celá řada; jedno celé album jsem nedávno předal do Moravského muzea (byly to foto čistě vojenské z manevrů a tak pod). Ale např. i z návštěvy pres. Beneše v Brně - fotil z první řady. K Brnu mám blízko, žil jsem tam přes deset let. Jinak pište na výše uvedený mail. srdečně zdraví PD

—————

Datum: 11.08.2008

Vložil: josef

Titulek: zpívající lípa

a co foto?

—————